Jak a kdy se mohu zapojit?

Podnikněte 29. 12. 2020 kdekoliv svoji vycházku! Pokud vás tato myšlenka zaujala, ale 29. 12. prostě nemůžete jít, tak využijte náhradní termín mezi 20. 12. 2020 a 3. 1. 2021 (Pozor, nově byl termín prodloužen až do 30.1.)
A následně si nezapoměnte zapsat svůj „výkon“ do našeho formuláře na těchto webových stránkách, odkaz zde.

Proč se na vycházku vydat?

Budeme spolu na čerstvém vzduchu, a navíc velmi aktivně! Získáme inspiraci na naše příští toulky krajinou (ze zajímavých, kreativních a inspirativních fotografií vytvoříme fotoknihu). A navíc – pomůžeme lidem, kterým v některých ohledech Slunce nesvítí tak jako nám.

V jakém počtu se na vycházku vydat?

S dovolením doporučujeme maximálně šest účastníků Vašich vycházek a to s ohledem na aktuální nelehkou situaci.

Jaký je rozdíl mezi naplánovanou a uskutečněnou vycházkou?

Cíl své vycházky a plánované kilometry můžete již nyní uvést ve formuláři i v předstihu, bude to motivací pro další, účast zvažující, zájemce. Po uskutečnění vycházky však nezapomeňte prosím zanést své skutečně našlapané kilometry a počet osob opět do formuláře jako realizovanou vycházku, protože až tyto finální údaje slouží k našemu vyhodnocení. Rádi pak porovnáme zda skutečnost překoná vaše původní plány.

Musím se někde registrovat?

Vaše účast může být zcela anonymní. V kartě, kde vyplníte vaši vycházku stačí uvést jen přezdívku, žádné informace o vás neshromažďujeme. Pokud se rozhodnete napsat o vás a vaší vycházce více informací, je to možné, lze nahrávat vaše cestovatelské fotografie i zadat delší popis do poznámky.

Má vycházka nějaké omezení délkou či místem?

Délka vycházky je jen na vašich preferencích a možnostech, stejně tak nejste nijak teritoriálně omezeni a mimochodem hranice České republiky samozřejmě nejsou žádnou překážkou, těšíme se i na naše zahraniční kamarády.

Kdy a kde se dozvím jak celá akce dopadla?

Vyhodnoceni všech uskutečněných vycházek najdete na začátku února na těchto stránkách i na našem „Facebooku“ a „Instagramu“. Budeme rádi když se vás zapojí co největší počet, pak i náš dar vybraným třem dobročinným organizacím bude co nejvyšší.

Pokud se vám tento záměr líbí, zkuste ho prosím pomoci rozšířit dál.

Vlastík Chládek