Všechny informace o průběhu projektu „E-vycházka, covidu navzdory“ obsahuje stejnojmenná fotokniha. Od první vycházky v roce 2000, přes další následující, až po zlaté vyvrcholení – čtyřicet dva „Vašich“ inspirativních ilustrovaných výletů. A bylo opravdu z čeho vybírat, 1 115 vycházek a 33 019 ušlapaných kilometrů hovoří zcela jistě samo za sebe jasnou řečí. Však podívejte se sami, na tomto odkazu si můžete prohlédnout a prolistovat celou knihu – náš společný dvouměsíční projekt. Pokud by někdo z Vás projevil o knihu zájem, tak si o ni napište na tento mail (rodriguez@dsbrno.cz). Cena knihy je 800 Korun, a naprosto celá částka (!) půjde přímo od Vás na podporu jednoho z pěti bohulibých projektů, v naší knize popsaných a představených.

A TEĎ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ – POKRAČOVÁNÍ PROJEKTU!

Na internetové stránce e-vycházky můžete kliknout na Inspirativní vycházky a ke čtyřiceti dvěma vybraným přidávat Vaše další putování – inspirace nám ostatním. Pokud se k tomuto rozhodnete, tak ideální je tento postup; cca patnáct vět o Vaší vycházce či výletu, o jeho cíli, to vše doplněné dvěmi – třemi fotografiemi. Myslíme si, že právě toto by mohlo být tím pravým a hlavně smysluplným pokračováním našeho společného projektu. Vyzkoušejme to!

A na úplný závěr uvádíme seznam deseti vylosovaných vycházkářů, kteří od nás obdrží fotoknihu „E-vycházka, covidu navzdory“ :

  1. Jana Malachová
  2. Meluša
  3. Kloni
  4. Martina Tichá
  5. Ivo Medek
  6. Charly
  7. Kateřina Matušková
  8. Lucie Kubicová
  9. Andrea Stříbrná
  10. Jitka Bacíková

O knihu se prosím přihlaste na výše uvedené adrese. Těšíme se na setkání s Vámi.

Vlastík